Najczęściej zadawane pytania

Co obejmuje karnet EXO OPEN

Karnet OPEN umożliwia Ci korzystanie ze wszystkich klubów sieci Exo Fitness  bez żadnych ograniczeń ilościowych oraz czasowych. W zakres usług wchodzą: siłownie, zajęcia grupowe, zajęcia plenerowe oraz sztuki walki.

W ramach karnetu EXO OPEN możesz korzystać ze wszystkich usług w godzinach:    pn.-pt. 6:00-23:00   sb.-nd 8:00-20:00

Jak mogę kupić karnet online?

Aby kupić karnet online, kliknij w odnośnik KARNET ONLINE, znajdujący się u góry strony. Jeżeli jesteś nowym Klientem, kliknij w odnośnik ZAREJESTRUJ SIĘ, a następnie podaj swoje dane kontaktowe. Na podany adres e-mail otrzymasz swoje hasło do konta.

KLIKNIJ aby zakupić karnet.

Ile trwa okres rozliczeniowy?

Czas ważności karnetu to 30 dni. Stała cena przysługuje Ci przy regularnym przedłużaniu karnetu z opóźnieniem wpłaty maksymalnie do 5 dni. Przerwanie ciągłości członkostwa skutkuje wzrostem ceny karnetu przy zakupie w kolejnym miesiącu. Do każdego karnetu w którym ciągłość została przerwana należy doliczyć jednorazowo 30 zł opłaty administracyjnej za przywrócenie członkostwa.

Nie zapłaciłem za kolejny karnet w terminie. Jaka cena mnie obowiązuje?

Jeżeli zakończyła się ważność Twojego karnetu i nie wykupiono kolejnego w ciągu 5 dni, doszło do przerwania ciągłości i utraty członkostwa. Od tej pory cena karnetu wynosi + 30 zł.  W ramach opłaty administracyjnej karnet ponownie zostanie aktywowany i wejdziesz ponownie na system gwarantujący cenę z zachowaniem ciągłości.  Ponadto, każde kolejne przerwanie ciągłości w przyszłości skutkuje ponownym obowiązkiem wniesienia opłaty administracyjnej (30 zł).

Jak zapisać się na zajęcia grupowe?

Zapisy na zajęcia grupowe ruszają 7 dni przed ich planowanym rozpoczęciem. Zapisać możesz się online w Portalu dla Klientów oraz bezpośrednio w klubie. Pamiętaj, że rejestracja online to najszybszy i najwygodniejszy sposób. Każde zajęcia mają swoją maksymalną możliwą liczbę uczestników, możesz jednak zapisać się na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się miejsce na liście głównej, zostaniesz automatycznie przeniesiony na listę główną, o czym Cię poinformujemy.

Jestem zapisany, ale nie mogę uczestniczyć w zajęciach

Jeżeli zapisałeś się na zajęcia, ale nie może się na nich pojawić, pamiętaj o wypisaniu się z listy, by zwolnić miejsce innej osobie. Zrób to koniecznie do dwóch godzin przed rozpoczęciem zajęć.

Jak działają karty Multisport i inne karty akceptowane w klubie?

Multisport i inne akceptowane karty działają na takich samych zasadach, jak karnet OPEN – obejmują wejście na siłownię i zajęcia grupowe bez żadnych dodatkowych opłat.  Przy wejściu do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości wraz z kartą.